Ochutnávka Ovocné Trojky 3x0,7L

Značka: Ovocnaček

Zvýhodněný Jahodový set pořídíte výrazně levněji. Objednejte si rovnou celý set místo jedné lahve a ušetříte !

Vychutnejte si to nejlepší z výběrových rybízů, jahod a višní. Poctivé ovocné vína, které jsme pro Vás s láskou připravili.

 

 

100% ovocná vína doslazené hroznovým cukrem pro ještě lepší chuť. 

Dostupnost Skladem
Kód: 52
standardní cena: 687 Kč –42 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Ochutnávka Ovocné Trojky 3x0,7L
Značka: Ovocnaček
trojka 1080
Lepší Cena !
687 Kč –42 %

JAK PÍT OVOCNÉ VÍNO

Ovocňáčka si nejvíce vychutnáte pořádně vychlazeného. Pro jistotu si připravte v lednici trochu místa, nebo si rovnou dejte zamrazit led. Můžete pít před jídlem jako aperitiv, k jídlu na rozvinutí chutí pokrmů i jako digestiv po vydatném jídle. 

Ovocňáček je ideálním nápojem na letní grilovačky, opékačky a sešlosti. S pár kostkami ledu nebo trochu "říznuté" Vás dokonale osvěží navíc je perfektní pro základ míchaných alkoholických koktejlů.
Pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. S ovocnou sklenkou si dejte tvarohové knedlíky, cheesecake, čokoládový dort, puding nebo panna cottu. Víno bodne i ke slaným pokrmům. Nám chutná k zeleninovému salátu nebo k červenému grilovanému masu.
 
JAK SKLADOVAT VÍNO?

Laheve doporučujeme skladovat v chladu a temnu - přímé slunce mu nesvědčí. Otevřený vydrží v lednici i několik dní, ale po otevření ho doporučujeme vypít ještě ten večer, abyste se neošidili o všechny ty skvělé chutě a vůně !

 

Objednejte si svou lahev Rybízu ještě dnes !

Obsahuje siřičitany ( pro konzervaci ) 

Doplňkové parametry

Kategorie: 100% Ovocná Vína
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg